سازه

خدمات سازه پویش

طراحان سازه این گروه با نگرشی تخصصی و دقيق، تمام راه حل‌هاي موجود در طراحي یك سازه براي نیل به طراحي بهینه را مد نظر قرار می‌دهند.

خدمات ارائه شده توسط گروه شرکت‌های مهندسین پویش

طراحی و محاسبات یک پروژه عمرانی به خصوص در مورد سازه ها شامل یکسری مراحل می باشد که هر کدام از آن ها نقش مهمی در کیفیت ساخت آن پروژه ایفا می کند. طراحی و محاسبات سازه به منظور اجرا و احداث آن اگر با دقت کافی و توسط اکیپ مجرب صورت گیرد، علاوه بر تأمین کیفیت سازه از تحمیل هزینه های اضافی به کارفرمایان در مراحل بعدی احداث پروژه ممانعت به عمل خواهد آورد.

construction


خدمات سازه ای

تهیه فاز صفر سازه شامل آماده سازي و مطالعات اولیه مربوط به شناسايي و آشنایی با پروژه، مطابق با اهداف آن و نیز منطبق با ضوابط و استانداردها و در نهایت تهيه گزارش كامل توجيهي می باشد. به بيان ديگر در فاز صفــــر سازه، کلیه نقشه ها با رعایت نوع کاربری ها تهیه و همراه با مطالعات اولیه به تایید کارفرما جهت ادامه روند کار می رسد.

طراحی و محاسبات بهینه سازه (فلزی مثل عرشه فولادی، کامپوزیت، بتنی مثل وافل، یوبوت) پس از فاز صفر و تهیه نقشه های معماری سازه صورت می پذیرد. محاسبات دقیق سازه فلزی و بتنی با توجه به استاندارد های موجود می بایست صورت گیرد تا پس از اجرا و در شرایط بارگذاری آسیبی به سازه وارد نگردد. استفاده از سیستم های باربری نوین در سازه مطابق با استانداردها از جمله مواردی است که می تواند به طراحی و محاسبات بهینه سازه ها منجر شود.

 

خدمات ارائه شده توسط گروه شرکت‌های مهندسین پویش

سبک سازی طرح های سازه ای به منظور بهینه سازی سازه و صرفه جویی در استفاده از مواد و مصالح سازه ای صورت می پذیرد. این قسمت از خدمات سازه ای به ویژه در پروژه های عظیم کمک شایانی به کاهش هزینه ها می نماید.
ارائه نقشه های محاسبات سازه به عبارتی دفترچه محاسبات سازه برای ارائه به سازمان های ذیربط جهت تأیید و پس از آن برای ارسال به مسئولان اجرایی پروژه انجام می گیرد. دقت در تهیه دفترچه محاسبات سازه از اتلاف زمان در تأیید مدارک سازه جلوگیری می کند.
ارائه لیستوفر سازه برای سهولت تأمین مصالح مورد استفاده در سازه به صورت گام به گام صورت می پذیرد. لیستوفر در حقیقت مرجع و راهنمایی برای آرماتوربندی خم و برش آرماتورها می باشد. به بیان ساده تر لیستوفر موجب می شود که تهیه و نصب آرماتورها سرعت بیشتری پیدا کند و مصالح مورد نیاز سازه قدم به قدم با پیشرفت پروژه تهیه گردد.

کنترل محاسبات سازه ای و اصلاح و ارائه مجدد آن از دیگر خدمات سازه ای یک پروژه به شمار می آید. در هر مرحله از پروژه اگر نیاز به کنترل محاسبات و اصلاح دفترچه محاسبات باشد می بایست در سریع ترین زمان ممکن صورت پذیرد تا از اتلاف زمان و تحمیل هزینه به کارفرمایان جلوگیری گردد.

4 Comments

 1. پدرام گفت:

  شما کوبیاکس هم کار میکنید؟ طراحیش باید دیده بشه یا با هر نقشه ای میشه اجرا کرد؟

  • فاطمه فدایی گفت:

   بله این شرکت به صورت حرفه ای در زمینه طراحی و اجرا کوبیاکس و یوپوت فعالیت میکند ، بدیهی است طراحی سازه و اتصالات آن باید قبل از اجرا انجام شود تا سازه ای مورد اطمینان به دست آید .

 2. ramin rezaei گفت:

  سلام شما برگه سبز سازه هم میزارید؟ هزینه طراحی سازه ۱۴،۰۰۰ متر چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *