درباره ما

آشنایی با گروه پویش


گروه شرکت‌های مهندسین پویش، فعال در زمینه صنعت ساختمان و با بیش از بیست سال تجربه، با درک لزوم شکل‌گیری مجموعه‌ای از مشاوران تخصصی هماهنگ و منسجم در زمینه طراحی ساختمان و ارائه خدمات مهندسی ایجاد شد. این مجموعه، پیشرو و پویا در ارائه خدمات طراحی، نظارت، ژئوتکنیک، اجرا، مدیریت تامین کالا و سایر خدمات مهندسی در پروژه‌های عظیم ساختمانی بوده و در راستای کمک به عمران و آبادانی میهن عزیزمان آماده است تا نقش موثر خود را در توسعه و بهبود وضعیت ساخت و ساز کشور ایفا نماید.

از آنجا که زمان حاضر جایگاه رقابت صاحبان تکنولوژی در زمینه‌های مختلف است، این گروه مهندسی تلاش می‌کند با در نظر گرفتن عناصر سرعت، دقت، کیفیت و قیمت، بستری مناسب برای دست‌اندرکاران صنعت ساخت و ساز فراهم نماید و بر این باور است که با کسب رضایت مشتریان و با تلاش و تکیه بر کار گروهی به اهداف خود دست خواهد یافت.


چشم انداز

گروه شرکت‌های مهندسین پویش چشم انداز فعالیت‌های خود را در افق ۵ ساله، به شرح زیر ارائه می ‌نماید:

۱ - ارائه کلیه خدمات مهندسی در صنعت ساختمان به صورت متمرکز.

۲ - تغییر ساختار گروه با هدف تبدیل به هلدینگ ساختمانی از طریق مشارکت در تاسیس شرکت‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های عرضه مصالح ساختمانی.

۳ - ورود به بازارهای بین‌المللی و ارائه خدمات مهندسی ساختمان با برخورداری از بالاترین سطح توانمندی‌های مدیریتی و سرمایه انسانی.

مجموع مساحت پروژه ها

پروژه های انجام شده در سال
200000000

سابقه کاری

20 سال


پروژه ها

11156


پرسنل

173 نفر

خدمات پویش

مروری بر خدمات و تخصص های گروه مهندسین پویش

خدمات و تخصص ها


از تخصص های این مجموعه می توان به ارائه خدمات طراحی، نظارت، اجرا، مشاوره، ژئوتکنیک، مدیریت تامین کالا و سایر خدمات مهندسی در حیطه معماری، شهرسازی، سازه و غیره و به طور کلی هرآنچه مرتبط با صنعت ساختمان است، اشاره کرد.

این مجموعه برآن است تا با رعایت قوانین، استانداردها، ضوابط و معیارهای فنی خود را به جدیدترین تکنولوژی مجهز نموده و با بهره گیری از متخصصان مجرب و کارآزموده در ارتقاء جایگاه رقابتی خود تلاش نماید و با شیوه نظام مند در صدد دستیابی به تعالی بیشتر برآید.

از آنجا که زمان حاضر جایگاه رقابت صاحبان تکنولوژی در زمینه‌های مختلف است، این گروه مهندسین تلاش می‌کند با در نظر گرفتن عناصر سرعت، دقت، کیفیت و قیمت، بستری مناسب برای دست‌اندرکاران صنعت ساخت و ساز فراهم نماید.