parallax background

درباره ما

گروه شرکت‌های مهندسی پویش، فعال در زمینه صنعت ساختمان و با بیش از پانزده سال تجربه، با درک لزوم شکل‌گیری مجموعه‌ای از مشاوران تخصصی هماهنگ و منسجم در زمینه طراحی ساختمان و ارائه خدمات مهندسی ایجاد شد.

گروه شرکت‌های مهندسین پویش، فعال در زمینه صنعت ساختمان و با بیش از پانزده سال تجربه، با درک لزوم شکل‌گیری مجموعه‌ای از مشاوران تخصصی هماهنگ و منسجم در زمینه طراحی ساختمان و ارائه خدمات مهندسی ایجاد شد. این مجموعه، پیشرو و پویا در ارائه خدمات طراحی، نظارت، ژئوتکنیک، اجرا، مدیریت تامین کالا و سایر خدمات مهندسی در پروژه‌های عظیم ساختمانی بوده و در راستای کمک به عمران و آبادانی میهن عزیزمان آماده است تا نقش موثر خود را در توسعه و بهبود وضعیت ساخت و ساز کشور ایفا نماید.
از آنجا که زمان حاضر جایگاه رقابت صاحبان تکنولوژی در زمینه‌های مختلف است، این گروه مهندسین تلاش می‌کند با در نظر گرفتن عناصر سرعت، دقت، کیفیت و قیمت، بستری مناسب برای دست‌اندرکاران صنعت ساخت و ساز فراهم نماید و بر این باور است که با کسب رضایت مشتریان و با تلاش و تکیه بر کار گروهی به اهداف خود دست خواهد یافت.
این مجموعه معتقد است با رعایت استانداردها، ضوابط و معیارهای فنی، تجهیز خود به جدیدترین ابزارها و تکنولوژی‌های روز و همکاری با کارشناسان باتجربه و آموزش‌دیده، حال و آینده را با منابع پرارزش انسانی رقم می‌زند. از این رو همواره با نقد و بررسی مستمر کیفیت عملکرد خویش، سعی در ارتقای جایگاه رقابتی خود دارد و از سوی دیگر با شیوه‌ای نظام‌مند در صدد رسیدن به تعالی بیشتر است.

چشم انداز

چشم انداز گروه شرکت‌های مهندسین پویش چشم انداز فعالیت‌های خود را در افق 5 ساله، به شرح زیر ارائه می‌نماید:
1- ارائه کلیه خدمات مهندسی در صنعت ساختمان به صورت متمرکز.
2- تغییر ساختار گروه با هدف تبدیل به هلدینگ ساختمانی از طریق مشارکت در تاسیس شرکت‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های عرضه مصالح ساختمانی.
3- ورود به بازارهای بین‌المللی و ارائه خدمات مهندسی ساختمان با برخورداری از بالاترین سطح توانمندی‌های مدیریتی و سرمایه انسانی.

گروه مهندسین پویش

سازمان انتقال خون ایران

شرکت تجارت گردشگری ایرانیان